holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pleszewie i okolicach Holuje.pl

Naszą specjalizacją jest holowanie zestawów ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych. Zajmujemy się też innymi działaniami z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pleszew

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR 24/7 w Pleszewie

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy z zakresu przewozu i kompleksowej pomocy drogowej na obszarze Pleszewa i całego województwa wielkopolskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest kompleksowa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– transport różnych typów pojazdów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy w terenie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Kompleksowe wsparcie w różnych zdarzeniach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Oprócz tego udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie na trasie lub holujemy auto do serwisu lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Pleszew

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką efektywność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy samochodów w terenie. Bez wątpienia naszym atutem jest też interesująca oferta usługowa oraz pomoc w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Nowoczesna obsługa zróżnicowanych aut

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na terenie województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, jak również aut osobowych i dostawczych z Pleszewa oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)