holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pionkach i okolicach Holuje.pl

Sprawne, bezproblemowe oraz bezpieczne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR, a także szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pionki

tlo

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach miasta Pionki.

Doskonała jakość obsługi dla każdego!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem przewozu pojazdów ciężarowych, drobnych napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki doskonałym zdolnościom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza obsługa?

Przede wszystkim należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zapewniamy wymagany sprzęt i części, a następnie bez zwłoki docieramy we wskazane miejsce w celu przewiezienia pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w mieście Pionki, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)