holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pilawie i okolicach Holuje.pl

Efektywne holowanie TIR 24/7 przez cały rok. Obsługujemy różne pojazdy ciężarowe również w zakresie pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pilawa

tlo

Szukasz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Pilawy.

Doskonała jakość pomocy dla klientów!

Jesteśmy w stanie udzielać fachowego wsparcia pod względem holowania samochodów ciężarowych, niewielkich napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych pracowników oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia wykonujemy efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Jak udzielamy pomocy?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zapewniamy stosowny sprzęt i komponenty, a następnie bez zwłoki docieramy we wskazane miejsce w celu przewiezienia samochodu do serwisu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej działalności, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Pilawie, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)