holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pile i okolicach Holuje.pl

Realizujemy zlecenia z zakresu holowania i naprawy pojazdów ciężarowych oraz TIR. Jesteśmy więc profesjonalną pomocą drogową 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Piła

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana głównie z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach oraz innych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną formą działania jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz aut ciężarowych, ale w razie konieczności oferujemy również usługi dla aut dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest szeroka i uwzględnia skuteczne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki albo nagłej usterki w okolicach Piły.

Profesjonalne działania z zakresu holowania

Główna oferta naszej firmy to skuteczne przewożenie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i transport nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania realizujemy na terenie Piły, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Nowoczesna pomoc drogowa 24/7 w Pile

Oczywiście zajmujemy się nie tylko transportem różnych rodzajów samochodów, ale również innymi formami pomocy w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego uruchamiania aut (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy również dokonywać przeróżnych standardowych i złożonych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. To sprawia, że całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Pile jest kompleksowa i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na szybki przyjazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)