holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Piastowie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Piastów

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Piastowie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zdobyć ugruntowaną pozycję w branży pomocy drogowej.

Czemu należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Skorzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnorodnymi atutami dla usługobiorców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej złożonych sytuacjach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wykwalifikowany personel to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy mają świetne kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie branżowe. Atuty te są stale zwiększane w ramach wielu profesjonalnych zajęć doszkalających. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować różne awarie w terenie oraz idealnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy posiadające masę nawet na poziomie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Profesjonalne holowanie i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Piastów

Powinno się mieć na uwadze to, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres prac:

– przewóz TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne odpalanie aut pojazdów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu trudnych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)