holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pabianicach i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR o różnych gabarytach. Oferujemy też inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pabianice

tlo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej pomocy drogowej TIR. Zajmujemy się mobilnym serwisem oraz holowaniem pojazdów ciężarowych oraz zestawów ciągników siodłowych z naczepami.

Czemu warto nas wybrać?

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców posiadających rozległą wiedzę oraz umiejętności w zakresie pomocy drogowej TIR. Dodatkowo sprawnie dojeżdżamy w dowolne miejsce wskazane przez klienta w trybie całodobowym przez cały rok.

Dbamy o bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesny sprzęt holowniczy. Ponadto oferujemy fachowe usługi w rozsądnych cenach.

Holowanie ciężarówek na terenie Pabianic i okolic

Posiadamy rozległą ofertę obejmującą poniższe usługi:

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR,

– drobne naprawy na trasie,

– dowóz paliwa,

– naprawa i wymiana kół oraz opon,

– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Posiadamy pojazdy holownicze rozmieszczone w całym województwie łódzkim. Dzięki temu nasi klienci z Pabianic i innych miast mogą liczyć na nasz sprawny dojazd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny i udzielenie podstawowych informacji o problemie oraz jego lokalizacji. Czas oczekiwania na nasze wsparcie jest zawsze ograniczony do absolutnego minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)