holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ożarowie Mazowieckim i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ożarów Mazowiecki

tlo

Niechciana awaria na drodze lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego albo zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne rodzaje pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fachowa obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów TIR i aut ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– wsparcie całodobowe w Ożarowie Mazowieckim oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie umiejętności pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu potrzebnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)