holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Otwocku i okolicach Holuje.pl

Holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz profesjonalna całodobowa pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Otwock

tlo

Nagła awaria na trasie lub stłuczka? Korzystasz z pojazdu ciężarowego lub zestawu TIR i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy TIR oraz inne typy pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Profesjonalna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów TIR i pojazdów ciężarowych. Innymi słowy każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– wsparcie całodobowe w Otwocku oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– szeroka oferta usługowa,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa pojazdu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)