holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ostrzeszowie i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ostrzeszów

tlo

Nagła awaria na drodze albo stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni transport oraz szeroko pojęte czynności z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne typy pojazdów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– wsparcie 24/7 w Ostrzeszowie oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na trasie,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)