holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne usługi powiązane z transportem i holowaniem pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Oferujemy również kompleksową pomoc drogową.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ostrów Wielkopolski

tlo

Niespodziewana awaria na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego albo zestawu TIR i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– wsparcie 24/7 w Ostrowie Wielkopolskim oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie kwalifikacje fachowców,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– doskonała jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Perfekcyjna obsługa każdego zgłaszającego

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7. 

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest transport do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)