holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ostrowi Mazowieckiej i okolicach Holuje.pl

Pomoc drogowa i holowanie TIR. Radzimy sobie z transportem oraz naprawą wielu typów ciężkich pojazdów.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ostrów Mazowiecka

tlo

Szukasz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w regionie Ostrowi Mazowieckiej.

Wysoka jakość usług dla każdego!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem przewozu aut ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki optymalnym kwalifikacjom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi jakości.

Jak udzielamy pomocy?

Oczywiście trzeba skontaktować się z nami pod numerem kontaktowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, zapewniamy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki docieramy w wyznaczone miejsce w celu transportowania samochodu do warsztatu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Ostrowi Mazowieckiej, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie konieczności w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)