holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ostrołęce i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Oferujemy całoroczne wsparcie 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ostrołęka

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR w Ostrołęce

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze pojazdy ciężarowe i zestawy TIR. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję na rynku wsparcia drogowego.

Czemu warto nas wybrać?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z wieloma korzyściami dla klientów. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i bardziej skomplikowanych przypadkach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale poszerzane w ramach różnych specjalistycznych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować różne awarie na miejscu oraz doskonale znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie transportować nawet bardzo ciężkie pojazdy i zestawy o masie nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę wielu standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Kompleksowe holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Ostrołęka

Warto pamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Nasza oferta obejmuje poniższy zakres usług:

– holowanie TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w różnych trudnych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)