holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Opalenicy i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna i kompleksowa pomoc drogowa TIR. Oferujemy naprawy i holowanie różnych, nawet najcięższych pojazdów.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Opalenica

tlo

Szukasz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w okolicach Opalenicy.

Najwyższa jakość usług dla każdego!

Potrafimy udzielać fachowego wsparcia pod względem transportu pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania aut, itp. Dzięki optymalnym kwalifikacjom naszych pracowników oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zadania realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi jakości.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście trzeba skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, organizujemy wymagany sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu odholowania samochodu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się pozyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Opalenicy, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)