holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Obornikach i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy różne, nawet wielkogabarytowe i ciężkie auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Oborniki

tlo

Niespodziewana awaria na trasie lub stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego albo zestawu TIR i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Świetna obsługa każdego usługobiorcy

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– wsparcie całodobowe w Obornikach oraz całym kraju i innych państwach,
– rozległa oferta usługowa,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta w terenie czy może jedyną opcją jest transport do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)