holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Nowym Tomyślu i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się kompleksową pomocą drogową. Oferujemy naprawy terenowe oraz holowanie zestawów TIR i pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Nowy Tomyśl

tlo

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa w Nowym Tomyślu

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu pomocy z zakresu przewozu i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Nowego Tomyśla i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowa oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– transport różnych typów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest złożone. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Nowoczesne wsparcie w wielu zdarzeniach drogowych

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Poza tym świadczymy usługi, gdy dojdzie do stłuczki albo wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie na trasie lub transportujemy auto do warsztatu albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Fachowa obsługa różnych samochodów

Działamy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie wielkopolskim. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, a także pojazdów osobowych i dostawczych z Nowego Tomyśla oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Nowy Tomyśl

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy gwarantują najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy pojazdów na trasie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też rozległa oferta usługowa oraz pomoc w różnych niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

tlo
5/5 - (1 vote)