holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa TIR. Holowanie oraz mobilny serwis pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Nowy Dwór Mazowiecki

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze auta ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie pewną pozycję w branży pomocy drogowej.

Czemu należy zainteresować się naszymi usługami?

Wybór oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi atutami dla zgłaszających. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej skomplikowanych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące przewozić nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach wielu fachowych szkoleń. W ten sposób nasi fachowcy wiedzą jak efektywnie zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz idealnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Skuteczne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Nowy Dwór Mazowiecki

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Innymi słowy zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Nasza oferta uwzględnia poniższy zakres usług:

– przewóz ciągników siodłowych z naczepami i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na miejscu zdarzenia,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak widać oferta naszej firmy jest rozległa. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)