holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Nowym Mieście i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa TIR. Oferujemy holowanie oraz kompleksowe naprawy i wsparcie bezpośrednio na miejscu zdarzenia drogowego lub nagłej awarii.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Nowe Miasto

tlo

Nagła usterka w terenie albo stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe usługi z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne typy samochodów (towarowe, osobowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Doskonała obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe zalety:

– wsparcie 24/7 w Nowym Mieście oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy samochodu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest transport do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

tlo
5/5 - (1 vote)