holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Nowym Mieście nad Pilicą i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne usługi związane z holowaniem i pomocą drogową. Obsługujemy różne typy pojazdów, a naszą specjalizacją są auta ciężarowe i zestawy TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Nowe Miasto nad Pilicą

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Nowym Mieście nad Pilicą

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim pojazdy ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję w sektorze wsparcia drogowego.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wybór usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi korzyściami dla klientów. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej kompleksowych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Atuty te są stale poszerzane w ramach wielu fachowych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać przeróżne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu samochodów ciężarowych, zestawów TIR, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące holować nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami umożliwiającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Profesjonalne usługi transportowe oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Nowe Miasto nad Pilicą

Warto pamiętać, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta uwzględnia poniższy zakres usług:

– przewóz ciągników siodłowych z naczepami i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie aut,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy na miejscu zdarzenia.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)