holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Nasielsku i okolicach Holuje.pl

Całodobowa, kompleksowa pomoc drogowa TIR. Oferujemy naprawy w terenie oraz sprawne i bezpieczne holowanie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Nasielsk

tlo

Fachowa pomoc drogowa dla zestawów TIR w Nasielsku

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej w głównym zakresie samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku wsparcia drogowego.

Dlaczego należy zainteresować się naszymi usługami?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z wieloma korzyściami dla zleceniodawców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej kompleksowych sytuacjach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach różnych specjalistycznych kursów. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować nawet niezwykle ciężkie samochody i zestawy o wadze nawet w zakresie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i narzędziami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Kompleksowe holowanie oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Nasielsk

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia realizujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres prac:

– transport ciągników siodłowych z naczepami oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy w terenie,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut pojazdów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest obszerna. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w różnych nagłych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)