holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Myszyńcu i okolicach Holuje.pl

Specjalizujemy się w holowaniu oraz pomocy drogowej TIR. Posiadamy szeroką ofertę dotyczącą standardowych oraz najcięższych pojazdów.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Myszyniec

tlo

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa w Myszyńcu

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy z zakresu holowania i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze Myszyńca i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca poniższe działania:

– przewóz różnych rodzajów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– przewóz pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Profesjonalne wsparcie w różnorodnych zdarzeniach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Poza tym świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na trasie lub przewozimy samochód do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Myszyniec

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy samochodów w terenie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też rozległa oferta usługowa oraz pomoc w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Nowoczesna obsługa różnych aut

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą na przykład liczyć użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Myszyńca oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)