holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Murowanej Goślinie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie TIR 24/7. Oferujemy też inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Murowana Goślina

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Murowanej Goślinie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku pomocy drogowej.

Czemu należy wybrać naszą firmę?

Korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnymi zaletami dla zgłaszających. W głównej mierze jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej kompleksowych problemach. Warto zapoznać się szerzej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Zalety te są regularnie poszerzane w ramach wielu specjalistycznych kursów. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie zwalczać zróżnicowane awarie w terenie oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne zaplecze techniczne

Kładziemy też nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet bardzo ciężkie auta i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Bezpieczne holowanie oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Murowana Goślina

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

– transport TIR oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na miejscu awarii,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w różnych nagłych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)