holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mszczonowie i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów. Specjalizujemy się w ciężarówkach i zestawach TIR. Pomagamy klientom korzystającym z pojazdów o dużych i nietypowych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mszczonów

tlo

Szukasz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w okolicach Mszczonowa.

Najwyższa jakość obsługi dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia w zakresie transportu pojazdów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania pojazdów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych fachowców oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia wykonujemy efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Jak prezentuje się nasza obsługa?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem kontaktowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, organizujemy potrzebny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania docieramy we wskazane miejsce w celu transportowania pojazdu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Mszczonowie, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)