holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mrozach i okolicach Holuje.pl

Trudnimy się kompleksową pomocą drogową. Oferujemy nie tylko holowanie, ale również naprawy na trasie. Specjalizujemy się w autach ciężarowych i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mrozy

tlo

Potrzebujesz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w regionie Mrozów.

Wysoka jakość pomocy dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem holowania pojazdów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki doskonałym zdolnościom naszych pracowników oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy skutecznie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Jak wygląda nasza obsługa?

Oczywiście należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zapewniamy stosowny sprzęt i komponenty, a następnie bez zwłoki dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu transportowania pojazdu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej pracy, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Mrozach, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie konieczności w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)