holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mosinie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa TIR. Naszą główną specjalizacją jest holowanie i transport pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mosina

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została sporządzona przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, firmach oraz pozostałych podmiotach wymagających usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną usługą jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby zapewniamy też pomoc dla samochodów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje skuteczne holowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niechcianej usterki w regionie Mosiny.

Wysokiej jakości czynności z zakresu holowania

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to skuteczne transportowanie różnych typów pojazdów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie bezproblemowo holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i sprzętem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze świadczymy na terenie Mosiny, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa całodobowa w Mosinie

Oczywiście trudnimy się nie tylko transportem różnych typów samochodów, ale również pozostałymi formami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać różnorodnych zwyczajnych i złożonych napraw na trasie, transportujemy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na wiele innych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Mosinie jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na szybki przyjazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)