holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mordach i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok. Skupiamy się na holowaniu i terenowych naprawach zestawów TIR oraz aut ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mordy

tlo

Fachowa całodobowa pomoc drogowa w Mordach

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze miasta Mordy i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– holowanie różnych rodzajów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Kompleksowe wsparcie w wielu sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Dodatkowo udzielamy pomocy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie od ręki albo przewozimy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Mordy

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani pracownicy, którzy gwarantują wysoką skuteczność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów na trasie. Z pewnością naszą mocną stroną jest też rozległa oferta usługowa oraz pomoc w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Nowoczesna obsługa wielu pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Innymi słowy na naszą pomoc mogą na przykład oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, a także pojazdów osobowych i dostawczych z miasta Mordy oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)