holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mogielnicy i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa i holowanie TIR 24/7. Radzimy sobie skutecznie nawet z 40-tonowymi pojazdami i zestawami.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mogielnica

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Mogielnicy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim samochody ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję w sektorze holowania TIR.

Dlaczego warto nas wybrać?

Skorzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnymi korzyściami dla usługobiorców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych problemach. Warto zapoznać się szerzej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Atuty te są regularnie poszerzane w ramach różnych profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie na miejscu oraz doskonale znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Profesjonalne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące holować nawet bardzo ciężkie samochody i zestawy posiadające wagę nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi fachową diagnostykę oraz naprawę różnych standardowych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Szeroko pojęte holowanie oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Mogielnica

Powinno się pamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Potrzebny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Profesjonalna oferta uwzględnia następujący zakres prac:

– holowanie ciągników siodłowych z naczepami i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w różnych nagłych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)