holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mińsku Mazowieckim i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mińsk Mazowiecki

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR w Mińsku Mazowieckim

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały okres działalności, udało się nam wypracować doskonałą pozycję na rynku holowania TIR.

Dlaczego należy zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma zaletami dla zleceniodawców. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak również znacznie bardziej złożonych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie branżowe. Atuty te są regularnie poszerzane w ramach różnych profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Fachowe wyposażenie

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie przewozić nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy posiadające masę nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Skuteczne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Mińsk Mazowiecki

Należy zapamiętać, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że oferujemy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– transport TIR i samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na trasie,
– otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut pojazdów.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest rozległa. Możemy udzielić wsparcia w różnych trudnych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)