holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Milanówku i okolicach Holuje.pl

Sprawne i bezpieczne holowanie pojazdów ciężarowych oraz ciągników i naczep (TIR). Oferujemy też kompleksowe naprawy i pomoc drogową w terenie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Milanówek

tlo

Fachowa całodobowa pomoc drogowa w Milanówku

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i kompleksowej pomocy drogowej na obszarze Milanówka i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest rozległa oferta obejmująca następujące działania:

– transport różnych rodzajów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich dystansach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Szerokie wsparcie w różnych zdarzeniach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu albo przewozimy auto do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Milanówek

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani fachowcy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści korzystają z nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa oraz wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Profesjonalna obsługa wielu pojazdów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na obszarze województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Milanówka oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)