holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Mikstacie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie oraz sprawna pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też pojazdy ciężarowe o dużej masie i gabarytach. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Mikstat

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR (całodobowa) w Mikstacie

Nasza firma jest wyspecjalizowana w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie TIR i szeroko pojętą pomoc drogową na obszarze Mikstatu i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– holowanie TIR oraz przewóz różnych typów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są złożone. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Nowoczesne wsparcie w różnorodnych zdarzeniach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Ponadto udzielamy pomocy, gdy dojdzie do stłuczki albo wypadku na drodze. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie na trasie albo przewozimy pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Mikstat

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy gwarantują najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów w terenie. Z pewnością naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa oraz wsparcie w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Fachowa obsługa wielu samochodów

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym na terenie województwa wielkopolskiego. Innymi słowy na naszą pomoc mogą między innymi oczekiwać właściciele zestawów TIR, samochodów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Mikstatu oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (2 votes)