holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Międzychodzie i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się kompleksową pomocą drogową TIR. Specjalizujemy się w holowaniu oraz różnych naprawach w terenie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Międzychód

tlo

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach i pozostałych podmiotach wymagających obsługi w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie potrzeby zapewniamy również wsparcie dla aut dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest spora i uwzględnia fachowe holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo niechcianej usterki w okolicach Międzychodzie.

Wysokiej jakości działania z zakresu holowania

Najważniejsza usługa naszej firmy to profesjonalne przewożenie różnych typów pojazdów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy efektywnie przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe realizujemy na obszarze Międzychodu, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych państw.

Nowoczesna pomoc drogowa całodobowa w Międzychodzie

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami pomocy w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego odpalania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać przeróżnych standardowych i złożonych napraw na trasie, dowozimy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Międzychodzie jest szeroka i bardzo profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na szybki przyjazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)