holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Miasteczku Krajeńskim i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne holowanie TIR oraz pomoc drogowa TIR. Zajmujemy się też innymi pojazdami ciężarowymi w sposób profesjonalny.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Miasteczko Krajeńskie

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR w Miasteczku Krajeńskim

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze pojazdy ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję w sektorze pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie TIR.

Czemu należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma zaletami dla usługobiorców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak również znacznie bardziej kompleksowych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się szerzej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy mają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Atuty te są regularnie poszerzane w ramach wielu fachowych kursów. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego przewozu samochodów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne wyposażenie

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Kompleksowe holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Miasteczko Krajeńskie

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 w trybie całorocznym. Innymi słowy oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Konieczny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Fachowa oferta uwzględnia następujący zakres prac:

– holowanie TIR oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest rozległa. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu trudnych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)