holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Markach i okolicach Holuje.pl

Kompleksowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz profesjonalna pomoc drogowa 24/7 przez cały rok. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Marki

tlo

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach i innych podmiotach potrzebujących wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby zapewniamy też wsparcie dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje fachowe holowanie oraz inne działania z zakresu pomocy na wypadek stłuczki lub nagłej awarii w regionie Marek.

Profesjonalne usługi z zakresu holowania

Główna specjalizacja naszej firmy to profesjonalne holowanie różnych typów pojazdów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie holować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania realizujemy na terenie Marek, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Markach

Oczywiście zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych typów pojazdów, ale również innymi formami wsparcia w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego uruchamiania pojazdów (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać różnych standardowych i skomplikowanych napraw na trasie, dowozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele innych sposobów. Dzięki temu dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak widać nasza oferta pomocy drogowej w Markach jest kompleksowa i bardzo profesjonalna. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na sprawny dojazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)