holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Makowie Mazowieckim i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa TIR i holowanie pojazdów ciężarowych. Radzimy sobie również z nietypowymi gabarytami pojazdów (np. masa na poziomie nawet 40 ton).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Maków Mazowiecki

tlo

Oferta naszej firmy została sporządzona głównie z myślą o klientach indywidualnych, firmach i innych podmiotach potrzebujących usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą usługą jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie potrzeby zapewniamy również pomoc dla aut dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest szeroka i uwzględnia efektywne transportowanie oraz inne działania z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej usterki w okolicach Makowa Mazowieckiego.

Profesjonalne czynności z zakresu holowania

Podstawowa oferta naszej firmy to skuteczne przewożenie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na sprawny, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania świadczymy na obszarze Makowa Mazowieckiego, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych krajów.

Specjalistyczna pomoc drogowa całodobowa w Makowie Mazowieckim

Oczywiście trudnimy się nie tylko przewozem różnych typów samochodów, ale również innymi formami wsparcia w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego odpalania pojazdów (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnorodnych standardowych i skomplikowanych napraw w terenie, transportujemy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na wiele innych sposobów. To sprawia, że dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Makowie Mazowieckim jest rozległa i bardzo profesjonalna. W każdym przypadku zwracamy uwagę na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)