holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Lubowidzu i okolicach Holuje.pl

Skuteczne holowanie aut ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik + naczepa) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Lubowidz

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana głównie z myślą o klientach indywidualnych, firmach i pozostałych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową formą działalności jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie konieczności zapewniamy też usługi dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje profesjonalne transportowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo niechcianej awarii w okolicach Lubowidza.

Wysokiej jakości czynności z zakresu holowania

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to fachowe holowanie różnych typów pojazdów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi przewozowe świadczymy na terenie Lubowidza, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych państw.

Nowoczesna pomoc drogowa całodobowa w Lubowidzu

Oczywiście zajmujemy się nie tylko transportem różnych typów pojazdów, ale również pozostałymi formami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego uruchamiania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać przeróżnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, przywozimy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usługowej!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Lubowidzu jest kompleksowa i bardzo fachowa. W każdym przypadku zwracamy uwagę na szybki przyjazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)