holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Luboniu i okolicach Holuje.pl

Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc drogową. Skupiamy się na holowaniu i naprawach pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Luboń

tlo

Oferta naszej firmy została sporządzona głównie z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorstwach i pozostałych podmiotach potrzebujących obsługi w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie konieczności zapewniamy również wsparcie dla aut dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest spora i uwzględnia efektywne transportowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo nagłej usterki w okolicach Lubonia.

Fachowe działania z zakresu holowania

Główna usługa naszej firmy to sprawne transportowanie różnych typów pojazdów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych samochodów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holowania świadczymy na terenie Lubonia, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Specjalistyczna pomoc drogowa 24/7 w Luboniu

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych rodzajów aut, ale również pozostałymi metodami wsparcia w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać różnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, dowozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Luboniu jest rozległa i bardzo fachowa. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)