holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Łowiczu i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągnik siodłowych z naczepą. Zapewniamy wsparcie nawet w przypadku pojazdów o dużych gabarytach!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łowicz

tlo

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zapewniających fachowe usługi w przypadku stłuczki, nagłej awarii albo innego zdarzenia drogowego w rejonie Łowicza. Specjalizujemy się przede wszystkim w udzielaniu wsparcia posiadaczom i użytkownikom pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Jesteśmy wysoce sprawni i skuteczni, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Zatrudniamy fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami, rozległą wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi związanymi z pomocą drogową i holowaniem TIR. Nasi klienci mogą więc liczyć na świetną jakość wykonywanych zleceń.

Zapewniamy całoroczną, całodobową obsługę w trybie 24/7. Innymi słowy wykonujemy zlecenia późno w nocy, w weekendy oraz inne dni wolne od pracy. Obsługujemy klientów z regionu Łowicza i nie tylko.

Zawsze zwracamy uwagę na wysoką jakość naszych usług i maksymalne bezpieczeństwo holowanych samochodów. Pomimo wysokiej jakości, cena naszych usług nie jest wygórowana.

Holowanie ciężarówek i zestawów TIR w Łowiczu i okolicach

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy dojdzie do nagłego zdarzenia drogowego, które nie pozwala na dalszą jazdę. Docieramy szybko i sprawnie w wyznaczone miejsce i staramy się rozwiązać problem bez holowania. Usługa ta jest traktowana jako ostateczność, gdy naprawa w terenie jest niemożliwa. W takim przypadku holujemy pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Nasze holowniki, wraz z zespołami pomocy drogowej i odpowiednimi narzędziami, znajdują się w różnych lokalizacjach w Łowiczu oraz całym województwie łódzkim. To przekłada się na krótki czas oczekiwania na nasz przyjazd.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia

Przez wiele lat naszej działalności, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję rynkową. Gwarantujemy pomoc zarówno dla mniejszych, jak i większych firm, które korzystają z pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, aby po krótkim czasie cieszyć się z rozwiązanego problemu drogowego.

tlo
5/5 - (1 vote)