holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Łosicach i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa TIR. Oferujemy nie tylko holowanie, ale również naprawy i szereg usług bezpośrednio na miejscu stłuczki lub awarii.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łosice

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach i innych podmiotach potrzebujących wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy też usługi dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia skuteczne transportowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Łosic.

Specjalistyczne usługi z zakresu holowania

Podstawowa specjalizacja naszej firmy to bezpieczne przewożenie różnych typów pojazdów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem pozwalającym na szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych samochodów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi przewozowe wykonujemy na obszarze Łosic, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Łosicach

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko przewozem różnych rodzajów aut, ale również innymi formami wsparcia w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego uruchamiania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać przeróżnych zwyczajnych i złożonych napraw w terenie, transportujemy paliwo, naprawiamy opony oraz pomagamy na sporo innych sposobów. To sprawia, że dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Łosicach jest kompleksowa i bardzo fachowa. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na sprawny przyjazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)