holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Łomiankach i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne usługi związane z pomocą drogową TIR. Oferujemy różne naprawy w terenie oraz holowanie traktowane jako rozwiązanie ostateczne.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łomianki

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została sporządzona głównie z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach oraz innych podmiotach wymagających usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie konieczności gwarantujemy też pomoc dla pojazdów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest bogata i obejmuje skuteczne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niechcianej usterki w regionie Łomianek.

Profesjonalna pomoc drogowa całodobowa w Łomiankach

Oczywiście trudnimy się nie tylko holowaniem różnych typów pojazdów, ale również innymi formami wsparcia w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego odpalania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać różnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, przywozimy paliwo, naprawiamy ogumienie oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. To sprawia, że dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Wysokiej jakości usługi z zakresu holowania

Podstawowa usługa naszej firmy to fachowe przewożenie różnych rodzajów aut. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i wyposażeniem pozwalającym na szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze świadczymy na obszarze Łomianek, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych państw.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Łomiankach jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)