holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Łodzi i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągnik siodłowy plus naczepa. Możemy holować pojazdy 40 tonowe bez najmniejszego problemu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łódź

tlo

Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy udzielą fachowego wsparcia na wypadek nagłej awarii lub innego zdarzenia drogowego z udziałem zestawów TIR w Łodzi i okolicach. Działamy w sposób skuteczny oraz niezwykle sprawny, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

W naszej firmie pracują wysoce wykwalifikowani fachowcy dysponujący szeroką wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi z zakresu pomocy drogowej TIR. To przekłada się na optymalną jakość realizowanych usług.

Oferujemy całodobową obsługę klienta w trybie 24/7 przez cały rok. Sprawnie dojeżdżamy do wszystkich klientów z Łodzi i okolic niezależnie od dnia i jego pory.

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo holowanych i naprawianych przez nas pojazdów. Ponadto staramy się realizować usługi w przystępnych cenach. Oznacza to, że nawet klienci z ograniczonym budżetem mogą liczyć na nasze skuteczne wsparcie.

Holowanie ciężarówek na terenie Łodzi i okolic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku pojawienia się nagłej awarii, stłuczki lub innego zdarzenia drogowego uniemożliwiającego dalszą jazdę. Sprawnie dojedziemy we wskazane miejsce i postaramy się rozwiązać problem na miejscu. Jeśli jest to niemożliwe, wówczas odholujemy pojazd do warsztatu lub w inne wskazane miejsce.

Nasze zespoły pomocy drogowej wraz ze sprzętem i holownikami, są rozmieszczone w regionie Łodzi i w różnych miejscach w województwie łódzkim. Dzięki temu czas oczekiwania na naszą pomoc jest krótki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Przez lata działalności, udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku. Zapewniamy wsparcie zarówno mniejszym, jak i większym firmom korzystającym z pojazdów ciężarowych. Gdy pojawi się taka potrzeba, zapraszamy do kontaktu, a nasza pomoc drogowa TIR w Łodzi udzieli niezbędnego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)