holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Przasnyszu i okolicach Holuje.pl

Oferujemy holowanie i pomoc drogową. Obsługujemy przede wszystkim użytkowników zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łochów

tlo

Niespodziewana usterka na drodze albo stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego albo zestawu TIR i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje transport oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz inne typy samochodów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Świetna obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada poniższe mocne strony:

– wsparcie całodobowe w Łochowie oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe kwalifikacje fachowców,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w tereniena trasie czy może jedyną opcją jest transport do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu istotnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)