holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Lipsku i okolicach Holuje.pl

Efektywne holowanie ciężarówek i zestawów ciągnik plus naczepa (TIR) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Lipsko

tlo

Nagła awaria w terenie lub stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego albo zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy TIR oraz inne typy samochodów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Profesjonalna obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– wsparcie całodobowe w Lipsku oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)