holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Lesznie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy kompleksową pomoc drogową i holowanie TIR. Specjalizujemy się w różnych typach pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Leszno

tlo

Szukasz profesjonalnej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w okolicach Leszna.

Najwyższa jakość obsługi dla klientów!

Potrafimy udzielać nowoczesnego wsparcia w zakresie przewozu samochodów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych fachowców oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami jakościowymi.

Jak prezentuje się nasza pomoc?

Oczywiście trzeba skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu odholowania pojazdu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Lesznie, jak również całym województwie wielkopolskim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)