holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Legionowie i okolicach Holuje.pl

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Udzielamy wsparcia w standardowych, jak i bardziej skomplikowanych sytuacjach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Legionowo

tlo

W naszej firmie działają fachowcy udzielający pomocy drogowej, gdy dojdzie do stłuczki, nagłej awarii oraz innego zdarzenia w regionie Legionowa. Zajmujemy się przede wszystkim wsparciem na rzecz posiadaczy i użytkowników samochodów ciężarowych oraz zestawów ciągników siodłowych z naczepami (TIR). Charakteryzuje nas wysoka sprawność i skuteczność działania, więc zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego my?

Oferujemy całodobową, całoroczną pomoc drogową 24/7. Oznacza to, że wykonujemy zadania w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w pozostałe dni wolne od pracy. Zajmujemy się obsługą klientów z Legionowa i innych miejscowości.

Zawsze kładziemy duży nacisk na optymalną jakość realizowanych usług i bezpieczeństwo przewożonych pojazdów mechanicznych. Wysoka jakość naszych usług idzie w parze z przystępną ceną.

W naszym przedsiębiorstwie pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz świetne umiejętności praktyczne z zakresu holowania i pomocy drogowej TIR. To wszystko przekłada się na optymalną jakość realizacji zleceń.

Pomoc drogowa TIR w Legionowie i okolicach

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną na wypadek nagłego zdarzenia drogowego powodującego całkowite zatrzymanie pojazdu. Zapewniamy sprawny dojazd we wskazane miejsce i oferujemy rozwiązanie problemu bez holowania. Taka usługa jest rozwiązaniem ostatecznym, gdy pojazdu nie da doprowadzić się do stanu używalności na miejscu.

Nasze zespoły pomocy drogowej, wraz z pojazdami holującymi, narzędziami i sprzętem, stacjonują w różnych regionach województwa mazowieckiego. Dzięki temu klienci z Legionowa nie muszą długo czekać na nasz przyjazd i udzielenie pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)