holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Latowiczu i okolicach Holuje.pl

Nowoczesna pomoc drogowa i holowanie TIR oraz pojazdów ciężarowych o dużych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Latowicz

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Latowiczu

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję w branży wsparcia drogowego.

Dlaczego należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi zaletami dla zgłaszających. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Zalety te są kompleksowo zwiększane w ramach wielu fachowych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak bezproblemowo likwidować różne awarie w terenie oraz doskonale znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie przewozić nawet bardzo ciężkie auta i zestawy posiadające masę nawet na poziomie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami pozwalającymi na skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Skuteczne usługi transportowe oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Latowicz

Warto zapamiętać, że wszystkie zlecenia realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Innymi słowy gwarantujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Nasza oferta obejmuje poniższy zakres usług:

– holowanie TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest rozległa. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w wielu trudnych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)