holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Łaskarzewie i okolicach Holuje.pl

Fachowa pomoc drogowa i holowanie. Oferujemy usługi dotyczące zestawów TIR i pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Łaskarzew

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana głównie z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach i pozostałych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną formą działalności jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie konieczności gwarantujemy również usługi dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia skuteczne transportowanie oraz inne działania z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub nagłej awarii w regionie Łaskarzewa.

Specjalistyczne usługi z zakresu holowania

Najważniejsza usługa naszej firmy to profesjonalne przewożenie różnych rodzajów pojazdów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem pozwalającym na szybki, bezpieczny oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na obszarze Łaskarzewa, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Szeroko pojęta pomoc drogowa całodobowa w Łaskarzewie

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych typów aut, ale również pozostałymi metodami wsparcia w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnorodnych tradycyjnych i kompleksowych napraw na trasie, dostarczamy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Łaskarzewie jest szeroka i niezwykle fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na sprawny przyjazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)