holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kutnie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR o różnych gabarytach. Oferujemy też inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kutno

tlo

Podstawowa specjalizacja naszej firmy to kompleksowa i profesjonalna pomoc drogowa TIR. Realizujemy zlecenia związane z serwisem mobilnym oraz transportem aut ciężarowych i zestawów TIR.

Czemu warto postawić na nasze wsparcie?

Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na kompleksowej i skutecznej pomocy drogowej TIR. Dodatkowo sprawnie dojeżdżamy w dowolne miejsce wskazane przez klienta w trybie całodobowym przez cały rok.

Dbamy o bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesny sprzęt holowniczy, diagnostyczny i naprawczy. Poza tym oferujemy fachowe usługi w rozsądnych cenach.

Holowanie ciężarówek na terenie Kutna i okolic

Posiadamy ciekawą ofertę obejmującą następujące usługi:

– sprawne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR,

– drobne naprawy w terenie,

– dowóz paliwa i pomoc po zatankowaniu złego paliwa,

– terenowa naprawa i wymiana kół oraz opon,

– awaryjne uruchamianie pojazdów na trasie (np. po rozładowaniu akumulatora).

Nasze zespoły pomocy drogowej stacjonują w różnych regionach województwa łódzkiego wraz z holownikami i niezbędnym sprzętem. Czas naszego dojazdu do klientów z regionu Kutna jest więc krótki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny i udzielenie podstawowych informacji o problemie oraz jego lokalizacji. Czas oczekiwania na nasze wsparcie jest zawsze ograniczony do absolutnego minimum, a usługi zawsze charakteryzują się wysoką jakością.

tlo
Ranking post