holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Krzyżu Wielkopolskim i okolicach Holuje.pl

Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej TIR. Obsługujemy nawet bardzo ciężkie pojazdy o nietypowych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Krzyż Wielkopolski

tlo

Profesjonalna całodobowa pomoc drogowa w Krzyżu Wielkopolskim

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Krzyża Wielkopolskiego i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszej firmy jest kompleksowa oferta obejmująca poniższe działania:

– holowanie różnych rodzajów samochodów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Profesjonalne wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Ponadto pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie od ręki lub holujemy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wskazane przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Krzyż Wielkopolski

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani fachowcy, którzy gwarantują najwyższą efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy samochodów na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też interesująca oferta usługowa oraz wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Fachowa obsługa zróżnicowanych pojazdów

Działamy w wielu miejscach w Polsce, w tym na obszarze województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą między innymi oczekiwać właściciele zestawów TIR, samochodów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Krzyża Wielkopolskiego oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)