holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Krzywiniu i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Krzywiń

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została sporządzona głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz innych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną formą działania jest pomoc drogowa TIR oraz obsługa samochodów ciężarowych, ale w razie konieczności oferujemy też usługi dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest spora i uwzględnia skuteczne holowanie TIR oraz pozostałe działania z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Krzywinia.

Profesjonalne usługi obejmujące holowanie TIR

Główna usługa naszej firmy to profesjonalne przewożenie różnych rodzajów aut. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie profesjonalnie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na sprawny, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania realizujemy na obszarze Krzywinia, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa TIR całodobowa w Krzywiniu

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko holowaniem różnych typów pojazdów, ale również pozostałymi metodami wsparcia w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać różnorodnych zwyczajnych i kompleksowych napraw na trasie, dowozimy paliwo, naprawiamy ogumienie oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Krzywiniu jest kompleksowa i bardzo fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na sprawny dojazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)