holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Krotoszynie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne usługi holownicze oraz serwisowe na trasie. Specjalizujemy się w pomocy drogowej TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Krotoszyn

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Krotoszynie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję w branży holowania TIR.

Dlaczego warto zainteresować się naszymi usługami?

Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi zaletami dla usługobiorców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować nawet bardzo ciężkie auta i zestawy o wadze nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę różnych standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są kompleksowo poszerzane w ramach różnych fachowych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo likwidować różne awarie na trasie oraz doskonale znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu aut ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, aut dostawczych, osobowych, itp. 

Skuteczne holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Krotoszyn

Należy mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalna oferta uwzględnia następujący zakres działań:

– holowanie ciągników siodłowych z naczepami oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na miejscu awarii,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)