holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Koźminie Wielkopolskim i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz kompleksowa pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok (24/7).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Koźmin Wielkopolski

tlo

Nagła usterka na drodze albo stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte usługi z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz pozostałe rodzaje pojazdów (dostawcze, pasażerskie, itp.).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna obsługa wszystkich usługobiorców
Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– wsparcie 24/7 w Koźminie Wielkopolskim oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie umiejętności pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest transport do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)